Już jutro o 19.00 widzimy się na oficjalnym obiegu trasy Redzkiej Dychy

Zachęcamy, żeby wszyscy trzymali jedno, wspólne tempo – tak, żeby nikt nie został z tyłu i żeby starczyło sił na rozmowy, żarty i łapanie leśnego klimatu.
Bo w końcu Redzka Dycha to nie tylko bieg, to też dobra zabawa! 




