Biegacze i miłośnicy biegania widzimy się jutro🫶

Biegacze i miłośnicy biegania widzimy się jutro🫶

10-08-2025 | Aktualności

Już jutro o 19.00 widzimy się na oficjalnym obiegu trasy Redzkiej Dychy 🏃 🌲
📢 Zero spiny – to spotkanie ma charakter czysto towarzyski. Nie gonimy jak na zawodach, tylko lecimy tempem dostosowanym do całej ekipy.
Zachęcamy, żeby wszyscy trzymali jedno, wspólne tempo – tak, żeby nikt nie został z tyłu i żeby starczyło sił na rozmowy, żarty i łapanie leśnego klimatu.
Bo w końcu Redzka Dycha to nie tylko bieg, to też dobra zabawa! 😄

Narzędzia Dostępności